Zeynep Bastık Kimdir

Zeynep Bastık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Güzel sesi ve yorumu ile gönüllere taht kuran bir bayan şarkıcı ve oyuncu.

Zeynep Bastık İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Ekranların yeni ve yetenekli isimlerinden birisi olan, oyuncu ve şarkıcı olarak kariyerinde farklı çalışmalar yapan Zeynep Bastık, ilk olarak yayınladığı Fırça isimli şarkısı ile tanınmış aynı dönem içerisinde Murat Dalkılıç ile Lüzumsuz Savaş şarkısında düet yapıp klibinde yer almıştır. Sosyal medyayı son derece aktif kullanan ve geniş bir kitleye ulaşan Bastık, son dönemde oyunculuğu ile gündeme gelmektedir.

 

1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Bastık, bir dönem İstanbul’da kalmış olsa da daha sonra ki yıllarda ailesiyle birlikte İzmir’e gelmiştir. İzmir’de ortaokul ve lise eğitimini tamamlayan Zeynep Bastık, henüz lise döneminde iken müzikle ilgilenmeye başlamış, o dönem müzikal çalışmalarda yer almıştır. 

Zeynep Bastık Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Ekranlarda ve sanat dünyasında tanınırlığını Murat Dalkılıç ile yapmış olduğu çalışma sayesinde sağlayan sanatçı, Murat Dalkılıç’ın Bir Güzellik Yap isimli albümü içerisinde bulunan Lüzumsuz Savaş isimli şarkısında düet yapmış ve aynı zamanda bu şarkının klibinde yer alarak, geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Zeynep Bastık Resimleri

Murat Dalkılıç ile yapmış olduğu çalışma sonrasında kendi şarkısı olan Fırça isimli parçasını yayınlaya Zeynep Bastık, Youtube üzerinde oldukça önemli bir izlenme ve dinlenme rakamına ulaşmıştır. Oyunculuk kariyerine ise 2015 tarihinde adım atan sanatçı ilk olarak FOX TV ekranlarında Haziran ayında yayınlanmaya başlayan Adı Mutluluk dizisinde canlandırdığı Gonca Gül karakteri ile adım atmıştır.

Zeynep Bastık Hakkında Kısa Notlar

Kaç Yaşındadır :1991 doğumludur ve (Mart 2017 itibarıyla) 26 yaşındadır

Nereli :  İstanbul

Boyu Kaç : 1,65

Kilosu : 53

Göz Rengi Ne : Kahverengi

Saç Rengi Ne: Siyah

 

Zeynep Bastık Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Posted in Yerli Ünlüler and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir