Wilma Elles Kimdir ?

Ünlü Televizyon Dizisi Yıldızı Wilma Elles İle İlgili Biyografik Bazı Bilgiler.

Wilma Elles Hayatı

---- Sponsorlu Baglantilar ---

18 Ekim 1986 tarihinde Almanya Köln’de dünyaya gelen Wilma Elles, 2005 yılında başladığı aktif kariyerini günümüzde oyuncu kimliği ile sürdürmektedir. Türkiye’ye gelmeden önce Almanya’da bazı projelerde yer almasına karşın ülkemizde Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile tanınmaya başlamış ve bu dizide canlandırdığı Caroline rolü ile büyük beğeni toplamıştır.

Köln’de doğup büyüyen, iki kız ve erkek kardeş sahibi olan Elles, henüz 10 yaşında iken oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle tiyatro oyunlarında oynamaya başlamış aynı dönemde dans ve tiyatro eğitimi de almıştır. Köln Üniversitesi bünyesinde çeşitli çalışmalarda bulunan Wilma Elles, oyunculuk konusunda önemli projelerde yer almıştır.

Wilma Elles Biyografisi Kısaca

Oyunculuk konusunda aldığı eğitimini Köln’de sürdüren Elles 2004 tarihinde Theaterschule Celan, Arturo Schauspielschule’den mezun olmuştur. 2008 tarihinde Türk Usulü isimli sinema filminde başrol olarak kamera karşısına geçen oyuncu 2010 – 2013 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Caroline rolüne hayat vermiştir.2011 yılında Avrupa Kalite Ödüllerinde ve 2012 yılında World Consumer Ödülleri‘nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Elles, Türkiye’yi çok sevdiğini her fırsatta dile getirmekte ve aynı zamanda Türk vatandaşı olmayı istemektedir. Eğitimine Köln Üniversitesi’nde Siyaset Bölümü’nde İslâm Bilimleri bölümünde devam eden oyuncu bu bölümü birincilik ile tamamlamıştır. Oyuncu 2015 tarihinde son olarak Emicem Hospital isimli projede yer almıştır.

Wilma Elles/ Istanbul - Produktion: Christine Borchert

Wilma Elles/ Istanbul – Produktion: Christine Borchert

Wilma Elles Hakkında Kısa Notlar

Wilma Elles Kaç Yaşındadır : 18 Ekim 1986 doğumludur ve (Aralık 2016 itibarıyla) 30 yaşındadır

Tam İsmi: Wilma Elles

Nereli : Köln/Almanya

Boyu Kaç : 1,77

Kilosu Kaç : 56

Wilma Elles Göz Rengi Ne : Koyu Kahverengi

Saç Rengi Ne: Sarı

Eşi/ Sevgilisi: Kerem Göğüş (Eşi)

 

Wilma Elles Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Posted in Yabancı Ünlüler and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir