Tuğçe Kurşunoğlu

Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir, Nereli

Oyunculuk Alanında Öne Çıkmaya Başlayan ve Ayrıca Modellikte Yapan Tuğçe Kurşunoğlu Hakkında bilgiler..

Tuğçe Kurşunoğlu İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

26 Aralık 1992 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Küçüklük yıllarından bu yana modelliğe karşı olan ilgisinin sonucunda 17 yaşındayken modelliğe başladı. Modelliğin yanı sıra oyunculuk alanında başarılı çalışmalara imza attı.

İlk ve ortaokul eğitimini Bursa’nın İnegöl bölgesinde tamamlamıştır. Tuğçe Kurşunoğlu,

 Üniversite eğitimini ise reklamcılık üzerine almıştır. Küçük yaştan beri oyuncu ve model olmak isteyen Tuğçe Kurşunoğlu, Bursa’da yaşadığı sıralarda arkadaşları ile  yazdığı tiyatro oyunlarını sergilemekteydi. Tuğçe Kurşunoğlu, daha henüz 16 yaşındayken katıldığı Best Of Bursa güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Bu başarısının ardından Kurşunoğlu çeşitli dergiler ve kataloglar için poz vermeye başladı.

Tuğçe Kurşunoğlu Kısaca Hayatı Ve Kariyeri

Tuğçe Kurşunoğlu

Lise eğitimini tamamladıktan sonra kemer güzellik yarışmasına katıldı. Daha büyük çaplı bir yarışma olan Miss Kemer İnternational yarışmasında birinci oldu ve adını Türkiye’ye duyurdu. Ardı ardına kazandığı yarışmalar sonrasında Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. Bu yarışma sonucunda ilk 10’a girmiştir. Oyunculuk üzerine yoğunlaşmak isteyen Kurşunoğlu çok geçmeden diksiyon ve oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimi Muhteşem Yüzyıl adlı dizidir. Bu dizideki performansı ardından çeşitli dizi ve filmlerde rol almaya devam etmiştir. 1.77 boyunda ve 55 kilodur. Özel hayatını medyadan uzak tutmaktadır. Kurşunoğlu birliktelikleri hakkında bir açıklama yapmayı reddetmektedir.

Rol Aldığı Projeler;

İpek karakteri ile Kocamın ailesi dizisi ve Serpil karakteri ile İşler Güçler adlı dizide oynamıştır. Diğer projeleri; Leyla İle Mecnun, Muhteşem yüzyıl.

Tuğçe Kurşunoğlu Hakkında Kısa Notlar

Kaç Yaşındadır : 26 aralık 1992 doğumludur ve (Mart 2017 itibarıyla) 25 yaşındadır

Nereli : Bursa

Boyu Kaç : 1,77

Kilosu : 55

Göz Rengi Ne : Mavi

Saç Rengi Ne: Sarı

Eğitim Hayatı: Reklamcılık Bölümü Mezunu

Mesleği: Dizi Ve Sinema Oyuncusu

Tuğçe Kurşunoğlu Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Posted in Yerli Ünlüler and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir