Tuğçe Çetinkaya Kimdir ?

1989 tarihinde İstanbul’da doğan Tuğçe Çetinkaya, son yıllarda ekranlarda sıkça gördüğümüz, müzik programları ile karşımıza çıkan isimlerden birisidir. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimini almaya başlayan Tuğçe Çetinkaya, aktif yaşantısını sunucu olarak sürdürmektedir.

---- Sponsorlu Baglantilar ---

 

Ülkemizde yayınlanan Numberone TV ekranlarında hafta içi her gün 16.00 – 17.00 arasında yayınlanan Purple On isimli programın sunuculuğunu üstlenen Tuğçe Çetinkaya, aktif yaşamını yine bu program ile sürdürmektedir.

Tuğçe Çetinkaya Kimdir? Hayatı ve Çalışmaları

Hakkında pek fazla detaylı bilginin bulunmadığı ve sunuculuğunu üstlendiği programı ile tanıdığımız Tuğçe Çetinkaya, İstanbul’da doğmuş ve eğitimini burada tamamlamıştır. Halen yaşantısına İstanbul’da devam eden, sunuculuk konusunda kendini geliştiren Tuğçe Çetinkaya, Numberone TV ekranlarında Denizhan Kınacıgil ile Purple On isimli müzik programını sunmaktadır.Hafta içi her gün yayınlanan programda format gereği genellikle yabancı şarkı ve şarkıcılar üzerine sohbet tarzı muhabbetlerin yapıldığı görülürken, hem Denizhan Kınacıgil hem de Tuğçe Çetinkaya programda, bu sohbetler içerisinde albüm ve sanatçılar hakkında çeşitli bilgiler sunmaktadır.

Sunucunun ilerleyen dönemde bu alanda etkin bir rol alması ve farklı projelerde de karşımıza çıkması beklenmektedir. Üstelik, sosyal medya üzerinde geniş bir hayran kitlesi bulunan iddialı yaşam şekli ile dikkat çeken Tuğçe Çetinkaya, müziğe olan tutkusu, sunuculuk konusunda yetenekleri ve yapmış olduğu çalışmalar ile beğenilen, takip edilen isimlerden birisi olmayı başarmıştır.

Posted in Basın ve Medya Dünyası and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir