Serkay Tütüncü Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Serkay Tütüncü Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Survivor 2016 yarışmacılarından olan Serkay Tütüncü kimdir, Serkay Tütüncü hayatı hakkında merak edilenleri bir araya derledik

Serkay Tütüncü İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Survivor’da gönüllüler takımı ile yarışmaya dahil olması beklenen isimlerden birisi olan Serkay Tütüncü, sportif kişiliği ile diğer yarışmacılar arasında dikkat çeken bir profil çiziyor. İle ilgili ayrıntılı bir bilgi olmamasına rağmen çeşitli kaynaklardan bilgileri derlediğimiz Tütüncü, aktif yaşantısını İzmir’de sürdürmekte olan yarışmacılardan birisidir.

Bu sene 7 Şubat tarihinde TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan, Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında ünlüler takımında sporcu ve oyuncu olan isimler yanında yeni ve değişik alanlarda tecrübe sahibi kişilerde karşımıza çıkıyor. Gönüllüler takımında baktığımızda ise geçtiğimiz yıllara kıyasla daha fazla tanıdık ismin bulunduğu görüyoruz. Bu isimler arasında ise yeniden tanınmış kişiler takımında benzer şekilde sportif faaliyetler ile ilgilenen isimler de bulunuyor.

Serkay Tütüncü Kimdir? Kısaca Hayatı, KariyeriSurvivor’un gönüllüler takımında yer alan Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir – Tire’de dünyaya gelmiştir. Aktif yaşantısını İzmir’de sürdüren ve bu arada eğitimini burada bitiren Serkay Tütüncü, yarışmaya İzmir’den dahil olan bir isim olarak tanınıyor. Müsabaka öncesinde çeşitli spor faaliyetleri ile ilgilenen Tütüncü ile ilgili edindiğimiz bilgiler ise şu şekilde sıralanıyor.

İzmir’de bulunduğu dönemde amatör olarak futbol oynayan ve çeşitli spor kulüpleri bünyesinde çalışmalar yapan Serkay Tütüncü, aynı vakitte farklı spor faaliyetleriyle de ilgilenmiştir. Müsabaka öncesinde futbol yaşantısını sürdürmesine karşın müsabaka için ara veren Tütüncü, gönüllüler takımında öne çıkan – başarılı performanslardan birini sergileyecek gibi görünüyor.

 

Serkay Tütüncü Hakkında Kısa Notlar

Serkay Tütüncü Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Serkay Tütüncü Kaç Yaşındadır : 7 Şubat 1991 doğumludur ve (Ocak 2016 itibarıyla) 25 yaşındadır

Serkay Tütüncü Nereli : Tire- İzmir

Serkay Tütüncü Boyu Kaç : 1,81

Serkay Tütüncü Kilosu : 80

Serkay Tütüncü Göz Rengi Ne : Siyah

Serkay Tütüncü Saç Rengi Ne: Siyah

Serkay Tütüncü Eğitim Hayatı: 

Serkay Tütüncü Mesleği: Futbolcu

 

Serkay Tütüncü Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Hayati ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Survivor 2017 and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir