Raşit Bağzıbağlı Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Raşit Bağzıbağlı Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Gardırop Savaşları yarışması Jüri üyesi Raşit Bağzıbağlı kimdir hayatı ve biyografisine yer verdiğimiz bu yazımızda Raşit Bağzıbağlı hakkında merak edilenleri cevaplıyoruz.

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Gardırop Savaşları Raşit Bağzıbağlı Kimdir?

Raşit Bağzıbağlı, 1985 yılında Londra’da dünyaya gelmiştir. 1957 yılından bu yana Kıbrıs’ta faaliyetini sürdüren‘Bağzıbağlı kumaş mağazaları’nın üçüncü kuşak temsilcilerindendir. Raşit Bağzıbağlı, daha küçüklük senelerindeyken modacı olmayı kafasına koymuştur.

Raşit Bağzıbağlı 12 yaşındayken gelecekteki mesleği olan moda tasarımcılığında karar kılmıştır. Okul yılları müddetince hep kıyafetler tasarlar, çizimlerive yaratıcı tasarımlarıyla herkesi şaşırtmayı severdi. İlk koleksiyonunu 21 yaşında hazırlayan Raşit Bağzıbağlı, 2007 yılında Couture tasarımcısı olarak kariyeri hayatına başlamıştır.Raşir Bağzıbağlı, kendisine gelen bir teklif üzerine KKTC Polisi’nin üniformalarının yanı sırada tüm logo ve amblemleri de kendisi tasarlarak Polis örgütüne değişik bir tarz katmıştır. 2014 ve 2015 Miss Turkey Finalistlerinin kostümlerinide tasarlayarak hazırlayarak, güzellerin büyülü dünyasına katkıda bulunan Raşit Bağzıbağlı, 2014’de Fashion TV Ödülleri’nde ‘Sene En İyi Moda Tasarımcısı’ seçilmiştir.
Raşir Bağzıbağlı, Türkiye’ de kariyer yapmış tanınmış kişi sanatçıları giydirmiştir. Bunlar arasında Tuba Büyüküstün, Tülin Şahin, Demet Kutluay, Bergüzar Korel gibi bilinen kişiler bulunmaktadır. Ünü Türkiye dışınada taşmış olan Bağzıbağlı Dünya starlarından da Paris Hilton, Yolanthe Cabau, Petra Nemcova ve Victoria Secret modeli Doutzen Kroes’u giydirmiştir.
Raşit Bağzıbağlı, ilk hazır giyim koleksiyonu da el atmış ve olan ‘rashid’ markasını da 2014 yazında tasarımlarını takip eden modaseverlerin beğenisine sunmuştur. ”rashid” hazır giyim markası ile başarılarını sürdürmekte olan yakışıklı modacı, dünya ülkeleriyle moda sayesinde bir köprü oluşturmak ve ülkesini temsil etmeye devam ettirmeti gelecekteki hedefleri arasında bulunmaktadır.

Gardırop Savaşları Raşit Bağzıbağlı Hakkında Kısa Notlar

Raşit Bağzıbağlı Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Gardırop Savaşları Raşit Bağzıbağlı Kaç Yaşındadır : 1985 doğumludur ve (Eylül 2016 itibarıyla) 31 yaşındadır

Raşit Bağzıbağlı Nereli : Londra

Raşit Bağzıbağlı Boyu Kaç : 1,75

Raşit Bağzıbağlı Kilosu : 74

Raşit Bağzıbağlı Göz Rengi Ne : Siyah

Raşit Bağzıbağlı Saç Rengi Ne: Siyah

Raşit Bağzıbağlı Eğitim Hayatı:

Raşit Bağzıbağlı Mesleği: Moda Tasarımcısı, Jüri Üyesi

Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Gardırop Savaşları, Yarışma Programları and tagged , , .

One Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir