Nurana Bagieva Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Nurana Bagieva Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Ünlü Tv oyuncularımızdan olan Nurana Bagieva kimdir, hayatı hakkında merak edilenleri bir araya derledik.

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Ülkemizde 2010 – 2014 yılları arasında yayınlanan Lale Devri dizisinde canlandırdığı Eda karakteriyle tanınan, genç ve güzel oyunculardan birisi olan Nurana Bagieva, gerek oyunculuğu gerekse de güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplamaktadır. 26 Haziran 1987 tarihinde Azerbaycan’ın Bakü şehrinde dünyaya gelen Bagieva, çocukluk yıllarından Türkiye’ye gelmiş ve İstanbul’a yerleşmiştir.

Yaşamının önemli bir bölümünü İstanbul’da geçiren, ilk, orta ve lise eğitimini burada tamamlayan başarılı isim, lise eğitimi sonrasında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde eğitim almaya başlamıştır. Mezuniyeti sonrasında oyunculuğa ilgi duyan ve bu alanda çalışmalar yapmaya başlayan Bagieva, ilk deneyimini Lale Devri ile yaşamıştır.

Nurana Bagieva Kimdir? Kariyeri ve Hakkında BilgiLale Devri dizisinde Tolgahan Sayışman, Serenay Sarıkaya, Selen Soyder, Hatice Aslan gibi isimler ile kamera karşısına geçen Bagieva, bu dizi sonrasında 2011 yılında yayınlanan dönemin popüler projelerinden Adını Feriha Koydum dizisine dahil olmuş, bu dizide Aynur rolüyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Adını Feriha Koydum dizisiyle yakaladığı çıkışla birlikte 2014 tarihinde sona eren Lale Devri dizisi sonrasında Ezra isimli dizide Reyna rolüyle ekranlarda yer almıştır. Oyuncunun dahil olduğu son dizi çalışması ise 2016 yılında yayınlanan Göç Zamanı isimli projedir.

Nurana Bagieva Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Tam Adı : Nurana Bagieva

Yaşı ve Doğum Tarihi: 29 (26 Haziran 1987)

Boyu Kaç Cm: 166 cm

Kilosu: 53

Aslen Nereli: Azerbaycan – Bakü

Gözleri Ne Renk: Mavi

Saçlarının Rengi Nedir: Kahverengi

Hayatı ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

 

Posted in Yabancı Ünlüler and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir