Nihal Candan Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Nihal Candan Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Survivor 2016 yarışmacılarından olan Nihal Candan kimdir, Nihal Candan hayatı hakkında merak edilenleri bir araya derledik

Nihal Candan İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Bu sene geçtiğimiz yıllara benzer şekilde Ünlüler – Gönüllüler formatı üzerinde TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor’un geçtiğimiz günlerde 10 tanınmış ve 10 gönüllü yarışmacısı izah etti. Ünlü olan isimler arasında ekranlarda sıkça gördüğümüz oyuncu, model ve sporcular yer alırken gönüllü olan isimler arasında da yeniden ekranlarda çeşitli alanlarda yer alan veyahut kendi alanında başarılı olan isimler bulunuyor.

Yarışmaya gönüllüler takımı ile dahil olmasına rağmen ekranlarda İşte Benim Stilim yarışması ile tanınan Nihal Candan, şimdiden yarışmanın en renkli kişilerinden biri olmayı muvaffak oldu. Önceden katılmış olduğu programlarda gösterdiği muvaffakiyet ve öne çıkan performansı ile anımsanan Candan, Survivor yarışmasının da merak edilen isimlerinden birisi olarak görülüyor.

Nihal Candan Kimdir? Kısaca Hayatı, Kariyeri

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında final yapan İşte Benim Stilim yarışmasında karşımıza çıkan ve All Star denilen kadro içerisinde yer alan Nihal Candan, bilindiği gibi yarışmayı ikinci olarak bitirmişti. 1995 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Nihal Candan, aktif yaşantısını İstanbul’da sürdürmekle beraber oldukça varlıklı bir ailenin kızı olarak tanınıyor.İstanbul’da eğitimini bitiren ve üniversite eğitimi için Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim almaya başlayan Candan, sosyal medya üzerinde de gerek müsabaka kanalıyla gerekse de yaptığı paylaşımlarla geniş bir kitleye erişiyor. Yarışmada başarılı bir performans sergileyerek öne çıkması beklenen Candan ile ilgili ilerleyen dönemde daha fazla bilgi edinmeyi bekliyoruz.

 

Nihal Candan Hakkında Kısa Notlar

Nihal Candan Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Nihal Candan Kaç Yaşındadır : 1995 doğumludur ve (Ekim 2016 itibarıyla) 21 yaşındadır

Nihal Candan Nereli : Mersin

Nihal Candan Boyu Kaç : 1,70

Nihal Candan Kilosu : 56

Nihal Candan Göz Rengi NeSiyah

Nihal Candan Saç Rengi Ne: Kahverengi 

Nihal Candan Eğitim Hayatı: Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Öğrencidir.

Nihal Candan Mesleği: Yarışmacı ve Öğrenci

 

Nihal Candan Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Hayati ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Survivor 2017 and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir