Neslihan Yargıcı

Neslihan Yargıcı Kimdir ?

Ünlü Bir Tasarımcı Olduğu Kadar Yetenekli Bir Oyuncu da Olan Neslihan Yargıcı ya dair merak edilenler.

Neslihan Yargıcı İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Oyuncu, tasarımcı ve modacı gibi yönleri ile tanınan diziler yanında ekranlarda çeşitli programlarda da yer alan Neslihan Yargıcı, 12 Aralık 1952 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul’da eğitimini tamamladıktan sonra 90’lı yıllara kadar düzenlediği partiler ve aldığı Siyahların Kadını unvanı ile hatırlanan Neslihan Yargıcı, Merzifon kökenli olarak tanınmıştır.

 

Çocukluk yıllarında anne ve babası ayrıldıktan sonra modaya yönelen ve eğitimini Fransa’da alanında uzman kişilerden alan Neslihan Yargıcı, kısa bir süre de olsa modellik yapmıştır. 80’li yıllardan itibaren tiyatrolarda defile akımını başlatan isim olarak bilinen Neslihan Yargıcı, 90’lı yıllara kadar basında farklı şekillerde yer almıştır.Neslihan Yargıcı

Neslihan Yargıcı Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

1998 tarihinde Atıf Yılmaz imzası taşıyan Arkadaşım Şeytan isimli sinema filmi için kostüm tasarımları yapan Neslihan Yargıcı, 90’lı yıllardan itibaren pek çok şarkıcı için çalışmalar yapmıştır. Nitekim o dönem Sertap Erener’e ait olan Sakin Ol isimli şarkıda Sezen Aksu ve Uzay Heparı gibi isimlerle birlikt klip çekimlerine dahil olmuştur.

Kanal 6 ekranlarında Beni Baştan Yarat isimli programın sunuculuğunu üstlenen Neslihan Yargıcı, 2006 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen Best Model of Turkey yarışmasında Deniz Akkaya, Güzide Duran, Şenay Akay ve Tuğçe Güder gibi isimlerle birlikte jüri üyeliği yapmıştır. Aktif kariyerinde Varsayalım İsmail, Eyvah Eski Kocam ve Kapıları Açmak gibi yapımlarda kısa süreli de olsa oyunculuk yapmıştır.

Neslihan Yargıcı Kimdir

Neslihan Yargıcı Hakkında Kısa Notlar

Kaç Yaşındadır : 12 Aralık 1952 doğumludur ve (Şubat 2017 itibarıyla) 64 yaşındadır

Nereli : İstanbul

Boyu Kaç : 1,70

Kilosu : 55

Göz Rengi Ne : Siyah

Saç Rengi Ne: Siyah

Eğitim Hayatı: 

Mesleği: Modacı, Jüri Üyesi

 

Neslihan Yargıcı Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Posted in Manken Ve Modacılar and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir