Nagihan Karadere Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Nagihan Karadere Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Survivor 2016 yarışmacılarından olan Nagihan Karadere kimdir, Nagihan Karadere hayatı hakkında merak edilenleri bir araya derledik

Nagihan Karadere İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Şubat ayında yayınlanmaya başlayacak olan Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında, ünlüler takımında yer alacak isimler arasında yer alan Nagihan Karadere, sportif manada pek çok çalışma yapmış ve başarılı işlere imzalamış olmasına rağmen, medya önünde bulunmayan isimlerden birisi olarak görülüyor.

Yarışmada hem tanınmış kişiler hem de gönüllüler takımında yer alan diğer bir takım sporcular gibi fiziği ve kondisyonu ile öne çıkması beklenen Nagihan Karadere, yarışmanın finali hesabına iddialı isimlerden birisi olarak görülüyor. Aktif yaşantısını İstanbul’da sürdüren Karadere bu arada Fenerbahçe Spor kulübü ile yakın ilişkilerde bulunuyor.

Nagihan Karadere Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

1984 tarihinde dünyaya gelen Nagihan Karadere, hayatının büyük bir bölümünü spor faaliyetleri ile geçirmiştir. Fenerbahçe spor kulübü için çalışmalar yapan sürat koşuları alanında ehemmiyetli isimlerden birisi olan Nagihan Karadere, 2003 seneninde Köstence’de gerçekleştirilen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası’nda, 400 metre dalında altın madalyaya erişmiştir. 4×400 metre klasmanında gümüş ve 4×100 metrelik bayrak yarışında bronz madalya alan Karadere, yakın tarihte de yarışmalara katılmıştır.2011 seneninde Çin’in Shenzhen şehrinde gerçekleştirilen Dünya Üniversite Yaz Oyunları’nda yarışmaya katılan isimlerden birisi olan Karadere, 4×400 metrelik bayrak yarışında gümüş madalya kazanırken bu arada madalya kazanan ulusal takım grubu içerisinde bulunmuştur. Yeniden aynı yarışmada 400 metre özürlü koşuda bronz madalyaya erişerek yarışmayı ehemmiyetli başarılar ile bitirmiştir.

Nagihan Karadere Hakkında Kısa Notlar

Nagihan Karadere Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Nagihan Karadere Kaç Yaşındadır : 1 Ocak 1984 doğumludur ve (Ekim 2016 itibarıyla) 32 yaşındadır

Nagihan Karadere Nereli : Kadirli, Osmaniye

Nagihan Karadere Boyu Kaç : 1,73

Nagihan Karadere Kilosu : 65

Nagihan Karadere Göz Rengi Ne : Siyah

Nagihan Karadere Saç Rengi Ne: Siyah

Nagihan Karadere Eğitim Hayatı: 

Nagihan Karadere Mesleği: Milli Atletimiz

Nagihan Karadere Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Hayati ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Survivor 2017 and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir