Müge Anlı Kimdir, Hayatı Ve Biyografisi

Müge Anlı Kimdir, Hayatı Ve Biyografisi

Ünlü Tv sunucularımızdan olan Müge Anlı kimdi,hayatı, Müge Anlı Dizileri, hakkında merak edilenleri bir araya derledik. 

---- Sponsorlu Baglantilar ---

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da doğan Müge Anlı, televizyon sunucusu ve gazeteci olarak başladığı kariyerini günümüzde hazırlayıp sunduğu programlar ile sürdürmektedir. Özel yaşantısında 2008 yılında Burhan Akdağ ile evliliğini sonlandıran Müge Anlı bu evliliğinden Lidya isminde bir çocuk sahibi olmuştur.

İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesine giren ve burada eğitim almaya başlayan gazeteci, yüksek lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Hukuk üzerine almıştır.

Müge Anlı Kimdir? Kimdir? Hayatı ve Çalışmaları

Müge Anlı Kimdir, Hayatı Ve BiyografisiTelevizyon dünyasına magazin programları ile adım atan, Şenay Düdek ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Dobra Dobra programının sunuculuğunu üstlenen Müge Anlı, uzun bir süre bu programda sohbet ortamında konukların ağırlandığı formatı sürdürmüş ve televizyonculuk üzerine önemli bir gelişme kaydetmiştir. Şenay Düdek’in Cen Eren ile Fox’ta programa devam etmesinden sonra Müge Anlı Kanal D ekranlarında Pakize Suda ile programı sürdürmüştür.

Dobra Dobra programında önemli bir sunuculuk deneyimi elde eden Müge Anlı, magazinciliği bıraktıktan sonra tamamen sunuculuğa ağırlık vermiştir. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını tartışma formatında götüren ünlü sunucu programı, yakınlarını kaybeden kişilere yardımcı olmak üzerine kurgulamıştır. Yine programda faili meçhul olan ve halen bulunamayan cinayetler çözülmeye çalışılmıştır.

Tatlı Sert programından sonra 2010 yılında geçmiş yıllarda Sinan Çetin tarafından yapılan ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Film Gibi programının formatı ile benzer formatta program sunmaya başlayan Müge Anlı, bu programdan sonra eski formatında Müge Anlı ile Mektubunuz Var programını sunmaya başlamış ve geniş bir kitleye ulaşmıştır. Aktif olarak ATV ekranlarında sunuculuğa devam eden Anlı, kayıp yakınlarını arayan kişilere yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Hayatı ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Basın ve Medya Dünyası and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir