Larissa Gacemer Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç? Nereli, Biyografisi

Larissa Gacemer Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç? Nereli, Biyografisi

Ünlü Tv oyuncularından olan Larissa Gacemer kimdi,hayatı, Larissa Gacemer Dizileri, hakkında merak edilenleri bir araya derledik..

Larissa Gacemer İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Dizi ve tiyatro oyuncusu olarak farklı ülkelerde görev alan, ülkemizde ise geçtiğimiz yıllarda yayınlanan popüler yarışma programlarından birisi olan Survivor sonrasında tanınmaya başlayan Larissa Gacemer, 5 Kasım 1984 tarihinde Sao Paulo’da dünyaya gelmiştir. Yaşamının bir bölümünü Brezilya’da geçiren Gacemer, eğitimlerinin bir bölümünü de burada tamamlamıştır.

17 yaşına kadar devam eden eğitimi sonrasında modellik kariyerine adım atan, Türkiye’ye gelmeden önce yaklaşık dört yıl boyunca Brezilya’da tiyatro çalışmalarında bulunan Gacemer, çeşitli reklam kampanyaları ile ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye gibi ülkelerde çalışma fırsatı yakalamış, bu ülkelerde pek çok yeni iş yapmıştır.

Larissa Gacemer Kimdir? Kariyeri ve Hakkında Bilgi2011 yılında İzmir’de gerçekleştirilen bir çalışma için bu şehirde bulunan bu sırada defile de yer aldığı dönemde eski basketbolcu Burak Gacemer ile tanışan Larissa Gacemer, tanışmaları sonrasında Brezilya’da da internet üzerinden görüşmeye devam etmiş 2011 yılı Mayıs ayında yeniden İstanbul’a dönerek Burak Gacemer ile yaşamını birleştirmiştir.

2012 yılında ekranlarda ilk deneyimi olan Krem dizisinde de yer alan başarılı isim, bir yıl sonra 2013 tarihinde Panama’da gerçekleştirilen Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasına katılmış ve bu yarışma sonrasında daha geniş bir kitleye ulaşmıştır.

Larissa Gacemer Hakkında Kısa Notlar

Larissa Gacemer Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç? Nereli, Biyografisi

Larissa Gacemer Kaç Yaşındadır : 5 Kasım 1984 doğumludur ve (Aralık 2016 itibarıyla) 32 yaşındadır

Larissa Gacemer Nereli : Sao Paulo

Larissa Gacemer Boyu Kaç : 1,80

Larissa Gacemer Kilosu : 55

Larissa Gacemer Göz Rengi Ne : Kahverengi

Larissa Gacemer Saç Rengi Ne: Siyah

Larissa Gacemer Eğitim Hayatı: 

Larissa Gacemer Mesleği:  Oyuncu

Larissa Gacemer Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

 

 

Posted in Yabancı Ünlüler and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir