Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Hayatı Ve Biyografisi

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Ünlü Tv oyuncularımızdan olan Kıvanç Tatlıtuğ kimdi,hayatı, Kıvanç Tatlıtuğ Dizileri, hakkında merak edilenleri bir araya derledik.

Kıvanç Tatlıtuğ İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

27 Ekim 1983 tarihinde Adana’da doğan Kıvanç Tatlıtuğ, 2002 tarihinde başladığı aktif kariyerini bir dönem manken olarak sürdüren ve daha sonra oyunculuğa ağırlık veren Kıvanç Tatlıtuğ, Yugoslavya kökenli bir aileye mensuptur.

2002 tarihinde Best Model of Turkey yarışmasında birinci olan ve daha sonra Best Model of World yarışmasında ülkemizi temsil eden Kıvanç Tatlıtuğ, 2005 yılında yayınlanan Gümüş dizisi ve Aşk-ı Memnu dizilerinde gösterdiği performans ile takipçisini artırmıştır.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? KariyeriEğitimini Adana’da tamamlayan Adana’da Fiskobirlik, Güney Sanayi, Çukurova Kulübü, Devlet Su İşleri ve Tarsus Amerikan Kulübü gibi kulüplerde basketbol oynayan Kıvanç Tatlıtuğ iki yıl Ülkerspor’da 1 Yıl Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta basketbol oynamıştır. 2002 yılı öncesinde manken – modellik kariyerine adım atan Tatlıtuğ, annesinin fotoğrafını bir şirkete göndermesi ile mankenliğe adım atmış ve iki yıl ajanslarda çalışmıştır. 2002 yılında Türkiye ve Dünya genelinde düzenlenen yarışmalarda birincilik elde ettikten sonra 1,5 yıl kadar Paris’te yaşamıştır.

Paris’te kaldığı dönemde çok sayıda dizi teklifi alan, oyunculuk yönünü geliştirmek üzere Türkiye’ye dönen Kıvanç Tatlıtuğ Okan Bayülgen ve Laçin Ceylan’dan oyunculuk dersleri almıştır. 2005 yılında yayınlanan Gümüş dizisi ile oyunculuğa adım atan Tatlıtuğ, Menekşe ile Halil dizisinden sonra Amerikalılar Karadeniz’de 2 isimli bir filmde de yer almıştır.

Kariyerinde en önemli çıkışını 2008 tarihinde Beren Saat ile kamera karşısına geçtiği Aşk-ı Memnu dizisi ile sağlayan Kıvanç Tatlıtuğ bu dizide Behlül Haznedar karakteri ile kısa sürede çok geniş bir kitleye ulaşmıştır. 2010 yılında Ezel dizisinde Sekiz karakterini canlandıran oyuncu Kanal D’de yayınlanan Kuzey Güney dizisinde Kuzey karakterini canlandırmış ve son olarak Kelebeğin Rüyası isimli filmde yer almıştır.

Kıvanç Tatlıtuğ Hakkında Kısa Notlar

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Hayatı Ve Biyografisi

Kıvanç Tatlıtuğ Nereli : Adana

Kıvanç Tatlıtuğ Boyu Kaç : 1,87

Kıvanç Tatlıtuğ Göz Rengi Ne : Mavi

Kıvanç Tatlıtuğ Saç Rengi Ne: Kumral

Kıvanç Tatlıtuğ Kilosu Kaç : 74

Kıvanç Tatlıtuğ Kaç Yaşındadır : 27 Ekim 1983 doğumludur ve (Kasım 2016 itibarıyla) 33 yaşındadır

Kıvanç Tatlıtuğ Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

 Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Manken Ve Modacılar and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir