İvana Sert Kimdir? Hayatı Ve Biyografisi

İvana Sert Kimdir? Hayatı Ve Biyografisi

Ünlü Modacılarımızdan olan İvana Sert kimdi,hayatı, İvana Sert Dizileri, hakkında merak edilenleri bir araya derledik.

---- Sponsorlu Baglantilar ---

25 Ekim 1979 tarihinde Zaječar, Sırbistan’da doğan İvana Sert, sunucu, stilist, moda tasarımcısı olarak tanınmış aynı zamanda manken, iş kadını, girişimci, oyuncu ve yazar olarak da farklı projelerde yer almıştır. İsmini taşıyan Ivana Sert isimli markanın kurucusu olan stilist, Bugün Ne Giysem isimli televizyon programında uzun bir süre yorumculuk yapmıştır.

Modellik kariyeri öncesinde 16 yaşına kadar piyano ve bale eğitimi alan İvana Sert, Belgrad’ta düzenlenen güzellik yarışmasına katılmış ve bu yarışmada birinci olarak Miss Belgrade unvanını almıştır.

İvana Sert Kimdir? Kariyeri

1990’lı yıllarda düzenlenen Miss Yugoslavia ve Miss Globe International gibi yarışmalara da katılan İvana Sert, 2002 tarihinde Türkiye’ye yerleşmiş ve burada Yurdal Sert ile tanışarak 2004 tarihinde evlenmiştir. Kısa süre içerisinde evliliği ile Türkiye’nin önemli sosyete isimleri arasına giren İvana Sert, bu evliliğinden 2006 tarihinde doğan Kayon Ateş isminde bir de çocuk sahibidir.Aktif olarak Sırpça, İngilizce ve Türkçe konuşabilen Sert, 2011 tarihinde yayınlanan Yok Böyle Dans isimli yarışmaya katılmış ancak yarışmada geçirdiği sağlık sorunu nedeniyle 12. haftada yarışmadan çekilmek durumunda kalmıştır. Oyunculuk anlamında ilk olarak Kanal D’de yayınlanan Yalan Dünya dizisine konuk olan İvana Sert, En Büyük Show isimli programın sunuculuğunu üstlenmiş 2012 yılında Bizimlesin isimli bir de kitap çıkarmıştır.

2011 – 2013 yılları arasında yayınlanan Bugün Ne Giysem programında jüri üyeliği yapan İvana Sert, 2014 tarihinde yayınlanan Yapışık Kardeşler sinema filminde Vahşi Cazibe isimli bir karakteri canlandırmış ve 2014 tarihinde yayınlanmaya başlayan İşte Benim Stilim isimli program ile jüri üyeliği kariyerini devam ettirmiştir. 2004 tarihinde evlendiği Yurdal Sert’ten 2013 tarihinde ortak alınan bir karar sonrasında ayrılmıştır.

İvana Sert Hakkında Kısa Notlar

İvana Sert Kimdir? Hayatı Ve Biyografisi

İvana Sert Nereli : Zaječar, Sırbistan

İvana Sert Boyu Kaç : 1,67

İvana Sert Göz Rengi Ne : Kahverengi

İvana Sert Saç Rengi Ne: Kahverengi

İvana Sert Kilosu Kaç : 54

İvana Sert Kaç Yaşındadır : 25 Ekim 1979 doğumludur ve (Ekim 2016 itibarıyla) 37 yaşındadır

İvana Sert Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Manken Ve Modacılar and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir