Indila Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Indila Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Indila Kimdir ? Indila  Aslen Nerelidir, Kaç Yaşındadır, Indila Hayatı ve Biyografisi Indila  Hakkında Bilgileri sizlere vermek istiyoruz

Indila İle İlgili Bilgiler 

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen yönüyle tanınan, sahne adı Indila olmasına karşın, asıl ismi Adila Sedraia olan sanatçı, 26 Haziran 1984 tarihinde Fransa’nın Paris şehrinde dünyaya gelmiştir. Müzik yaşantısına adım atmadan önce uzun bir süre Paris’in bir kasabası olan Rugnis’de turist rehberi olarak çalışmalar yapan Indila, o dönemlere ilişkin verdiği bilgilerde şarkı söylemeyi çok sevdiğini ancak vakit bulamadığını dile getirmiştir.

Ailesine ilişkin verdiği bilgilerde Indila adının, göbek adı olduğunu dile getiren şarkıcı, babasının Cezayir asıllı olduğunu annesinin ise Hindistan, Kamboçya ve Mısır kökenli olduğunu belirtmiştir. Michael Jackson, Concha Buika, Ismaël Lô, Jacques Brel gibi isimleri örnek aldığını dile getiren şarkıcı, son dönemde yayınladığı albümüyle tanınıyor.

Indila Kimdir? Kariyeri ve Hakkında Bilgi

Müzik yaşantısına 2010 tarihinde adım atan ve bu süreç öncesinde DJ Skap adıyla bilinen prodüktör ve şarkı sözü yazarı Pascal Boniani Koeu ile evli olan şarkıcı, ilk çalışmalarına evliliği sonrasında başlamıştır.24 Şubat 2014 tarihinde yayınlamış olduğu Mini World isimli albümüyle başarılı bir çıkış yakalayan, bu albümünde yer alan Dernière Danse şarkısıyla tanınmaya başlayan Indila, aynı zamanda bu şarkısıyla listelerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Indila Hakkında Kısa Notlar

Indila Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Indila Kaç Yaşındadır : 26 Haziran 1984 doğumludur ve (Ağustos 2016 itibarıyla) 32 yaşındadır

Indila Nereli : Paris, Fransa

Indila Boyu Kaç : 1,73

Indila Kilosu : 54

Indila Göz Rengi Ne : Siyah

Indila Saç Rengi Ne: Siyah

Indila Eğitim Hayatı: ***

Indila Mesleği: Fransız şarkıcı ve söz yazarı

 

 Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

 

 

 

Posted in Yabancı Ünlüler and tagged , , .

One Comment

  1. Bu siteyi belki kullanmaya başlayabilirim yani ünlülerin biyografileri için. Beğendim 👍🏻

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir