Hadise Açıkgöz Kimdir Boyu, Yaşı, Kilosu

Güzel Dansı, Müziği ve Yarışmada ki Jüri Üyeliği İle Tanıdığımız Ünlü Yıldız.

Hadise Açıkgöz İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı yönleri ile tanınan, Pop ve R&B türünde yaptığı şarkıları ile çıkış yakalayan Hadise Açıkgöz, 2003 tarihinde adım attığı kariyerini günümüzde yayınladığı albümler yanı sıra ekranlarda jüri olarak yer aldığı programlarla sürdürmektedir. 22 Ekim 1985 tarihinde Mol – Belçika’da dünyaya gelen Açıkgöz, aslen Sivaslı bir aileye mensuptur.

 

Mol’de bulunduğu dönemde eğitim alan ve 2003 tarihinde Idool 2003 yarışmasına katılan Hadise, yarışma sonunda birinci olmamasına karşın albüm teklifi almıştır. Sweat isminde ilk albümünü 2005 tarihinde yayınlayan Hadise, Stir Me Up şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayan Hadise aynı dönemde yalnızca Belçika’da değil Türkiye’de de geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.Hadise Açıkgöz Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Türkiye’de Belçika’ya nazaran daha geniş bir kitleye ulaşması nedeniyle kariyerine Türkiye’ye taşıyan Hadise, 2008 tarihinde ikinci stüdyo albümü olan Hadise’yi yayınlayan sanatçı hem İngilizce hem de Türkçe şarkılardan oluşan albümünde Hadi Deli Oğlan isimli parça ile dikkat çekmiş, 2008 tarihinde Türkiye’yi Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil ederek dördüncü olmuştur.

 

2008 tarihinde Fast Life ve Kahraman isimli albümlerini art arda yayınlayan Hadise, Evlenmeliyiz isimli şarkı ile listelerde ilk sıralara tırmanmıştır. 2011 tarihinde Aşk Kaç Beden Giyer albümünü yayınlayan Hadise Christina Aguilera, Brandy Norwood ve Beyoncé gibi isimlerden ilham aldığını dile getirmektedir. Günümüzde ise aktif olarak TV 8 ekranlarında O Ses Türkiye programında jüri üyeliği yapmaktadır.

Hadise Açıkgöz Hakkında Kısa Notlar

Hadise Kaç Yaşındadır : 22 Ekim 1985 doğumludur ve (Ocak 2017 itibarıyla) 31 yaşındadır

Nereli : Mol, Belçika

Boyu Kaç : 1,69

Kilosu : 63

Göz Rengi NeSiyah

Saç Rengi Ne: Sarı

Eğitim Hayatı: 

Mesleği: Türk şarkıcı ve söz yazarı.

 

Hadise Açıkgöz Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Posted in Yerli Şarkıcılar and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir