Gizem Memiç Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Gizem Memiç Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Survivor 2016 yarışmacılarından olan Gizem Memiç kimdir, Gizem Memiç hayatı hakkında merak edilenleri bir araya derledik

Gizem Memiç İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Türkiye’nin ehemmiyetli manken ve modellerinden birisi olan Gizem Memiç, aktif kariyerini bu alanda sürdürüyor olmasa da 2010 senesinde tertip eden Miss Turkey yarışmasını birinci olarak bitirmiştir. Tescilli bir Türkiye güzeli olarak yarışmaya dahil olan kendisi gibi hem tanınmış kişiler hem de gönüllüler takımında başarılı isimlerle yarışan Gizem Memiç, yarışmanın merak edilen isimlerinden biri olarak öne çıkıyor.

1990 yılında Ankara’ da dünyaya gelen aktif hayatının bir bölümünü burada geçiren Gizem Memiç, 1 Nisan 2010 tarihinde tertip eden Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış, müsabaka nihayetinde ele geçirdiği muvaffakiyet ile Türkiye’ yi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil etmiştir.

Gizem Memiç Kimdir? Kısaca Hayatı, Kariyeri

Türkiye’de ele geçirdiği Miss Turkey unvanı sonrasında AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ – Nevada’da tertip eden Miss Universe yarışmasına katılan Gizem Memiç aynı sene içerisinde Çin’in Sanya şehrinde tertip eden Miss World 2010 yarışmasına da katılmış bu yarışmada son 20 finalist içerisinde bulunma başarısını göstermiştir. Bu başarılar Gizem Memiç’e sadece Türkiye’de değil değişik ülkelerde de yeni iş kapıları açmıştır.2010 yılında ele geçirdiği unvan ile Amerika’da bulunan Carl’s Jr. Restaurant ve Hardee’s Restaurantları’nın televizyon reklamlarında yer almış, Turkey Sandwiches isimli hindi sandviçlerinin tanıtımını yapmıştır. Aktif yaşantısını Ankara’da sürdürmekte olan başarılı model, Bilkent Üniversitesi’nde İç Mimarlık ve Etraf Tasarımı bölümünde aldığı eğitimine devam ediyor.

 

Gizem Memiç Hakkında Kısa Notlar

Gizem Memiç Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Gizem Memiç Kaç Yaşındadır : 16 Mayıs 1990 doğumludur ve (Ekim 2016 itibarıyla) 26 yaşındadır

Gizem Memiç Nereli : Ankara

Gizem Memiç Boyu Kaç : 1,78

Gizem Memiç Kilosu : 55

Gizem Memiç Göz Rengi NeKahverengi

Gizem Memiç Saç Rengi Ne: Kahverengi

Gizem Memiç Eğitim Hayatı: Bilkent Üniversitesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Öğrencisi

Gizem Memiç Mesleği: Model ve güzellik kraliçesi, Öğrenci

 

Gizem Memiç Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Hayati ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Survivor 2017 and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir