Gizem Kerimoğlu Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Gizem Kerimoğlu Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Survivor 2016 yarışmacılarından olan Gizem Kerimoğlu kimdir, Gizem Kerimoğlu hayatı hakkında merak edilenleri bir araya derledik

Gizem Kerimoğlu İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Şubat ayında yayınlanacak olan Survivor, Ünlüler – Gönüllüler yarışmacıları arasında yer alan Gizem Kerimoğlu, yarışmaya gönüllüler takımında dahil olacak. İle ilgili ayrıntılı bir bilgi bulunmamasına rağmen oyunculuk üzerine aldığı eğitim ve spor aktiviteleri nedeniyle bilgi edinilen Gizem Kerimoğlu ile ilgili sizler için kimi bilgileri derlemeye çalıştık.

Ünlüler ve gönüllüler takımında yer alan diğer pek çok tanıdık isim gibi aktif olarak ekranlarda bulunmasa da yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken Gizem Kerimoğlu, yarışmanın merak edilen isimlerinden birisi olarak görülüyor. Aktif olarak futbol oynayan ve oyunculuk eğitimi alan Kerimoğlu, hayatını İstanbul’da sürdürüyor.

Gizem Kerimoğlu Kimdir? Kısaca Hayatı, Kariyeri30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ve aktif hayatını İstanbul’da sürdürmekte olan Gizem Kerimoğlu, aslen Bulgar muhaciri bir aileye üye olup bir de erkek kardeşi bulunuyor. Eğitimini İstanbul’da bitiren ve lise senelerinden sonra oyunculuğa yönelen Kerimoğlu, Profesyonel olarak futbol oynamıştır.

Sakarya Yenikent Güneşspor bünyesinde aktif bir kariyere sahip olan Gizem Kerimoğlu, uzun yıllar değişik alanlarda da yaptığı spor çalışmaları ile başarılı işlere imzalamıştır.

Tiyatro üzerine olan alakası sebebiyle kendisini bu alanda yetiştirmeye başlayan güzel oyuncu temel eğitimini bitirdikten sonra Yüksekokul 35,5’ta tiyatro oyunculuğu üzerine eğitim almıştır. Hakkında ayrıntılı bir bilgi bulunmamasına karşın, yarışmanın alaka çeken isimlerinden birisi olmayı muvaffak olan Gizem Kerimoğlu’nun ilerleyen senelerde daha etkin rollerde bulunması bekleniyor.

 

Gizem Kerimoğlu Hakkında Kısa Notlar

Gizem Kerimoğlu Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Gizem Kerimoğlu Kaç Yaşındadır : 30 Ekim 1988 doğumludur ve (Ekim 2016 itibarıyla) 28 yaşındadır

Gizem Kerimoğlu Nereli : İstanbul

Gizem Kerimoğlu Boyu Kaç : 1,74

Gizem Kerimoğlu Kilosu : 58

Gizem Kerimoğlu Göz Rengi NeKahverengi

Gizem Kerimoğlu Saç Rengi Ne: Kahverengi

Gizem Kerimoğlu Eğitim Hayatı: 

Gizem Kerimoğlu Mesleği: Oyuncu

 

Gizem Kerimoğlu Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Hayati ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Survivor 2017 and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir