Ezgi Avcı Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Ezgi Avcı Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Survivor 2016 yarışmacılarından olan Ezgi Avcı kimdir, Ezgi Avcı hayatı hakkında merak edilenleri bir araya derledik

Ezgi Avcı İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasının geçtiğimiz günlerde izah eden yarışmacılarından birisi olan Ezgi Avcı, yarışmaya ünlüler takımında dahil olacak isimlerden birisi olarak tanıtıldı. Geçmişi ve daha evvelki dönemlerde yaptığı çalışmalara ait ayrıntılı bir bilgi olmamasına rağmen güzellik yarışmasına katılan ve derece alan Avcı, aldığı eğitimlerle de dikkat çekiyor.

7 Şubat tarihinde TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Survivor yarışmasında Ezgi Avcı gibi önceden manken ve modellik tecrübenine sahip olan tanınmış ve gönüllü isimlerde bulunuyor. Genel görünümü bakımından sportif istikameti ve güzelliği ile dikkat çeken Ezgi Avcı’nın yarışmanın iddialı isimlerinden birisi olması bekleniyor.

Ezgi Avcı Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri2013 seneninde tertip eden Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan isimlerden birisi olan Ezgi Avcı, yarışmayı üçüncü olarak bitirmiş ve o dönem pek çok yapımcının da alakasını çekmiştir. Müsabaka sonrasında bir müddet manken ve model olarak çalışmalar yapan başarılı isim, eğitimine devam etmek üzere Türkiye’den ayrılmış, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’ye gittikçe Florida’da işletme eğitimi almıştır.

Eğitimini bitirdikten sonra tekrar Türkiye’ye dönen Ezgi Avcı, başarılı bir kariyere sahip olmasına ve model olarak ehemmiyetli çalışmalar yapmasına rağmen aldığı eğitim nedeniyle, ülke dışı danışmanlığı yapmak üzere kendi şirketini kurma isteği taşıyor. Fiziksel bilgilerine ait 1.80’lik boy uzunluna sahip olan ve 57 kilogram ağırlığında olan Avcı’nın yarışmanın başarılı isimlerinden birisi olması bekleniyor.

 

Ezgi Avcı Hakkında Kısa Notlar

Ezgi Avcı Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Ezgi Avcı Kaç Yaşındadır : 1995 doğumludur ve (Ekim 2016 itibarıyla) 21 yaşındadır

Ezgi Avcı Nereli : İstanbul

Ezgi Avcı Boyu Kaç : 1,80

Ezgi Avcı Kilosu : 57

Ezgi Avcı Göz Rengi NeSiyah 

Ezgi Avcı Saç Rengi Ne: Kahverengi

Ezgi Avcı Eğitim Hayatı: Öğrenci

Ezgi Avcı Mesleği: Öğrenci

 

Ezgi Avcı Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Hayati ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Survivor 2017 and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir