Erkam Aydar Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç? Nereli, Biyografisi

Erkam Aydar Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç? Nereli, Biyografisi

Ünlü Tv oyuncularımızdan olan Erkam Aydar kimdi,hayatı, Erkam Aydar Dizileri, hakkında merak edilenleri bir araya derledik.

Erkam Aydar İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Son dönemde ekranlarda pek çok yeni ve genç ismin, hem dizi hem de sanat camiasında yer almaya başladığını, başarılı projelerle izleyicilerin karşısına çıktığını görüyoruz. TV8 ekranında yayınlanan, Acun Ilıcalı yapımcılığında hazırlanan, ekranların sevilen yarışma programlarından O Ses Türkiye yarışması, yine yeni yeteneklerin ekranlara kazandırılmasına önemli bir görev üstleniyor.

O Ses Türkiye yarışmasıyla ekranlarda yer almaya başlayan Erkam Aydar, 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Bingöllü bir aileye mensup olan ailesiyle yaşamını İstanbul’da sürdüren Aydar, ilk, orta ve lise eğitimi sonrasında üniversite eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Sinema-Televizyon Bölümünde almaya başlamıştır.

Erkam Aydar Kimdir? Kariyeri ve Hakkında Bilgi



İlk kez müziğe olan ilgisini, müzisyenlerin taklidini yaptığı dönemde keşfeden ve çevresinden gelen istek üzerine ses yarışmalarına katılmaya karar veren Erkam Aydar, katıldığı yarışma programı sonrasında geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmış, gerek sesi gerekse de başarılı performansıyla yapımcıların dikkatini çekmiştir.

Müzisyen olarak yaşamını sürdürmek istemesine karşın aynı zamanda dizi oyunculuğu içinde çalışmalar yapan Aydar, ekranlarda sergilediği performans sonrasında ilk dizi çalışması olan Adını Kalbime Yazdım projesine dahil olmuştur. İlerleyen dönemde sanatçının hem müzik hem de televizyon dünyasında daha etkin olması bekleniyor.

Erkam Aydar Hakkında Kısa Notlar

Erkam Aydar Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç? Nereli, Biyografisi

Erkam Aydar Kaç Yaşındadır : 1993 doğumludur ve (Kasım 2016 itibarıyla) 23 yaşındadır

Erkam Aydar Nereli : İstanbul

Erkam Aydar Boyu Kaç : 1,77

Erkam Aydar Kilosu : 73

Erkam Aydar Göz Rengi Ne : Siyah

Erkam Aydar Saç Rengi Ne: Siyah

Erkam Aydar Eğitim Hayatı: 

Erkam Aydar Mesleği:  Oyuncu, Şarkıcı

Erkam Aydar Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

 

 

Posted in Yerli Ünlüler and tagged , , .

One Comment

  1. Erkam Aydar çok yakışıklı bir oyuncudur ve dizilerdeki oynadığı röllerinde mükemmel oynuyor dürüst ve saygılı merhametli olarak gördüm rölllerinde tabi ki de gerçek hayatta nasıl bir kişiliğiyle sahiptir onu bilmiyorum gerçekten canı gönülden kutluyorum inşallah başka dizilerde de görüşürz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir