Ebru Şallı Kimdir, Boyu, Yaşı

Türk Televizyonlarının Sevilen Sunucularından Olan ve Uzun Bir Dönem Model Olarak Çalışmış Olan, Sporcu Kimliği İle Bilinen Ebru Şallı.

Ebru Şallı İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

15 Ocak 1977 tarihinde Ege Bölgemizin güzel ili  İzmir’de dünyaya gelmiş olan ancak İstanbul ilinde yaşamakta olan Ebru Şallı, bir çoğumuz tarafından model ve sunucu olarak bilinmektedir. Ancak son dönemlerde sunuculuk yapmış olduğu ve milyonlarca bayanın izlediği sağlık, bakım, güzellik ile tanınmaktadır.

Hep o bilinen göz önünde olan Manken ve sunucu kimliği yanı sıra oldukça iyi bir sporcu olan Şallı, 1997 – 1998 tarihleri arasında ünlü şarkıcı Ozan Orhon, 2002 – 2013 tarihleri arasında ise işadamı Harun Tan beyefendi ile evli kalmıştır.

Ebru Şallı Biyografisi Hayatı

1977 tarihinde dünyaya gelmiş olan Ebru Şallı, yaşantısının oldukça önemli bir bölümünü İzmir – İstanbul şehirleri arasında geçirmiştir. 1995 tarihinden günümüze kadar uzanan dönemde aktif bir yaşantısı olmasına rağmen 1993 tarihinde fotomodellik yapmaya başlamıştır.1996 senesinde eğitiminde yer alan Nişantaşı Kız Lisesindeki eğitimini tamamladıktan hemen sonra 1997 tarihinde o dönemler oldukça popüler olan ünlü genç şarkıcı Ozan Orhon ile bir evlilik yapmış olsa da bir yıl kadar geçtikten sonra evliliği sürdüremeyip ayrılmışlardır. Oyunculuk kariyeri sunucu ve manken kariyeri kadar uzun soluklu olmasa da Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği gibi dizilerde bulunmuştur.

Bir dönem Reyting Hamdi’de üstlendiği rolden sonra 2002 yılında Harun Tan ile izdivaç edip podyumlardan uzaklaşmıştır. Beren ve Pars isminde iki çocuğu olan Şallı, Gebelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak isminde bir de kitap yazmıştır.

Televizyonda ilgiyle takip edilen ve kilo vermek isteyen bayanların izlediği proğramlar arasında ilk sıralarda olan pilates üzerine programlar yapan Ebru Şallı bu programların yanı sıra  TV8 ekranlarında yayınlanmın olan Ebru’nun Mutfağı isimli bir programda da sunucu olarak ekranlarda yer almıştır.

Ayrıca, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Ebruli isimli programın sunuculuğunu yapan Şallı, altı adet kitap yazmıştır. Günümüzde Ebruli proğramına TVEM kanalında devam etmektedir.

Ebru Şallı Resimleri

Ebru Şallı Hakkında Kısa Notlar

Kaç Yaşındadır :15 Ocak 1977 doğumludur ve (Kasım 2017 itibarıyla) 40 yaşındadır

Nereli : İzmir

Boyu Kaç : 1,68

Kilosu : 52

Göz Rengi Ne : Kahverengi

Saç Rengi Ne: Mavi

 

Ebru Şallı Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizlerde ünlü televizyon sunucusu, plates hocası ve model olan Ebru Şallı Hanım Hakkında Bilgilerinizi ve görüşlerinizi paylaşmaya ne dersiniz.

Posted in Yerli Ünlüler and tagged , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir