Derya Uluğ Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Derya Uluğ Kimdir ? Derya Uluğ  Aslen Nerelidir, Kaç Yaşındadır, Derya Uluğ Hayatı ve Biyografisi Derya Uluğ  Hakkında Bilgileri sizlere vermek istiyoruz

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Derya Uluğ İle İlgili Bilgiler 

Müzik dünyasının yeni ve genç isimlerinden birisi olan, henüz kariyerinin başında olmasına karşın başarılı çalışmalara imza atan ve aynı zamanda müzik öğretmenliği de yapmış olan Derya Uluğ, 21 Şubat 1986 tarihinde Muğla’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Muğla’da tamamlayan bu dönemde müzik çalışmalarına adım atan Uluğ, lise eğitimi sonrasında Muğla Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümünde eğitim almış ve buradan mezun olmuştur.

Müzik Öğretmenliği bölümünde tamamladığı eğitimi sonrasında İstanbul Haliç Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini almaya başlayan sanatçı, aktif kariyerine ilk kez dokuz yaşında iken düzenlenen bir ses yarışmasında elde ettiği birincilik ile adım atmıştır. İlerleyen dönemde İzmir Musiki Derneği Çocuk korosunda çalışmalarına devam eden Uluğ, 15 yaşında iken Şan dersleri almaya başlamıştır.



Derya Uluğ Kimdir? Kariyeri ve Hakkında Bilgi

İzmir’de bulunduğu dönemde çeşitli mekanlarda sahne almaya başlayan, Ebru Gündeş ile tanışmasından sonra yaşamı değişen Derya Uluğ, Ebru Gündeş’in vokali olarak çalışmalar yapmaya başlamıştır.

Ebru Gündeş ile uzun bir süre çalışmalar yapan bu dönemde önemli bir deneyim elde eden sanatçı, albüm çalışmalarına başladıktan sonra Ebru Gündeş’in yanından ayrılmıştır. İlk albümü ise 2016 yılında yayınlanan Okyanus ismini taşıyan çalışmasıdır.

Derya Uluğ Hakkında Kısa Notlar

derya-ulug-kimdir

Derya Uluğ Kaç Yaşındadır : 21 Şubat 1986 doğumludur ve (Eylül 2016 itibarıyla) 30 yaşındadır

Derya Uluğ Nereli :  İstanbul

Derya Uluğ Boyu Kaç : 1,66

Derya Uluğ Kilosu : 53

Derya Uluğ Göz Rengi Ne : Mavi

Derya Uluğ Saç Rengi Ne: Sarı

Derya Uluğ Eğitim Hayatı: Muğla Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü

Derya Uluğ Mesleği:  Şarkıcı

Derya Uluğ Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Kimdir Hayati ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Yerli Şarkıcılar and tagged , , .

7 Comments

  1. NASIL 166 YA GEÇEN GÜN İŞTE BENİM STİLİME GELDİ BU KIZ SİMAYIN BOYU 160 DİYORLARDI SİMAYLA YAN YANA GELDİ 20 CM TOPUKLA SİMAYIN BURNUNA GELİYODU SALLIYOR BU SİTELER BENDE BU ORANA BAKARAK 170 İSE BOYUM 186 OLUYORUM KOMİK OLMAYIN :PPP

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir