Cem Küçük Kimdir?

Yapmış Olduğu Siyasi ve Stratejik Analizleri İle Tanınan Ünlü Gazetecimiz.

Cem Küçük İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Gazeteci olarak tanıdığımız, son dönemin çok konuşulan isimlerinden birisi olan, köşe yazarlığı yanı sıra yazarlıkta yapmakta olan Cem Küçük, pek çok kitap yazmış ve yayınlamıştır. 1978 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya gelen Cem Küçük, yaşamının bir bölümün burada geçirmiş ve daha sonra eğitim almak üzere İstanbul’a gelmiştir.

İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde almış ve buradan mezun olmuştur. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra hem yazar hem de gazeteci olarak uzun yıllar çalışmalar yapan ve başarılı işlere imza atan Küçük ilk kitabını 2002 tarihinde Belgelerle Ağrıda Ermeni Mezalimi ismi ile yayınlamıştır.

 

Cem Küçük Kimdir? Kısaca Yaşamı ve ÇalışmalarıYazar ve çevirmen olarak çalıştığı dönemden sonra Yeni Şafak gazetesinde çalışmaya başlayan Cem Küçük, medya üzerinde ki çalışmalarına Rasim Ozan Kütahyalı ile tanıştıktan sonra adım atmıştır. Haber kanalı olarak ekranlarda yer alan 24 ve Star Gazetesini içeren Sancak Medya Grubunda halen çalışmalarını sürdürmekte olan Küçük haftanın dört günü Star gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

24 TV ekranlarında haber ve tartışma programı sunuculu yapmakta olan Küçük bugüne kadar Belgelerle Ermeni Mezalimi, Tirbişon’un Maceraları, Ya Da Bana Öyle Geliyor, Adli Bilimler, Kırılma Noktası ve Komplo Teorileri isimli kitapları yayınlamıştır. Son dönemde ise Sultan’dan Atatürk’e Türkiye ve Komplo Teorileri isimli yayınları ile hatırlanıyor.

cem-kucuk

Cem Küçük Hakkında Kısa Notlar

Kaç Yaşındadır : 1978 doğumludur ve (Ocak 2017 itibarıyla) 38 yaşındadır

Nereli : Zonguldak

Eğitim Hayatı: İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü Mezunu

Mesleği: Gazeteci, Köşe Yazarı

Cem Küçük Hayatı Hakkında Kısa ve Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Posted in Basın ve Medya Dünyası and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir