Candice Swanepoel

Candice Swanepoel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Geçmiş dönemde ülkemizin tanınmış markalarından olan Zeki Triko reklamlarında da yer alan dünyaca ünlü Fotomodel ve Manken.

Candice Swanepoel Kimdir? 

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Henüz oldukça genç olmasına karşın tüm dünyanın tanıdığı modellerden birisi olan Candice Swanepoel, 20 ekim 1988 tarihinde Mooi River, KwaZulu-Natal, Güney Afrika’da doğmuştur. Aslen Güney Afrika’lı olan model Swanepoel, Mooi River kasabasında büyümüştür. Hollanda kökenli bir aileye mensup olmasına karşın ailesinin de Afrikalı olduğu bilinmektedir.

Henüz 15 yaşında iken Dubai’de bulunan bir pazarda tesadüfi olarak keşfedilen Candice Swanepoel, 16 yaşına geldiğinde başladığı modellik kariyerinde günlük beş bin avro gibi bir kazanç elde etmeye başlamıştır. 2004 yılında başlayan aktif kariyerinde geride kalan süre içerisinde pek çok marka için çalışmış, marka yüzü olarak önemli projelere imza atmıştır.

Candice Swanepoel

Candice Swanepoel Biyografisi ve Kariyer HayatıKüçük bir kasaba da çokta varlıklı olmayan bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve büyüyen model Swanepoel, 2005 tarihinde Yunanistan’da yayınlanan Vogue dergisinin kapak kızı olmuştur. Modellik kariyerinde aynı dönemde çıkan diğer pek çok isme göre daha hızlı yükselen Candice, reklam ve moda çekimlerinde yer almaya başlamıştır.

2007 ve 2008 tarihlerinde Victoria’s Secret için moda şovlarında podyumda yer almaya başlayan Swanepoel, aynı dönemde diğer projelerde de podyuma çıkmıştır. 2013 tarihinde Victoria’s Secret Fantasy Bra’yı taşımaya başlayan 2010 yılında ise Zeki Triko 2010 yaz mayo katalog çekimlerinde yer alan Swanepoel, Türkiye’de yayınlanan gazlı içecek reklam filminde kamera karşısına geçmiştir. Özel yaşantısında ise 2005 yılından beri Hermann Nicoli ile birliktedir.

Candice Swanepoel Hakkında Kısa Notlar

Kaç Yaşındadır : 20 Ekim 1988 doğumludur ve (Kasım 2017 itibarıyla) 28 yaşındadır

Tam İsmi: Candice Swanepoel

Nereli : Mooi River, Güney Afrika

Boyu Kaç : 1,78

Kilosu Kaç : 59

Göz Rengi Ne : Mavi

Candice Swanepoel Saç Rengi Ne: Açık Kahverengi

Candice Swanepoel Eşi/ Sevgilisi:

Mesleği : Model

Ayakkabı numarası: 8
Ortak: Hermann Nicoli (2005–)
Ebeveynler: Willem Swanepoel, Eileen Swanepoel
Kardeşleri: Stephen Swanepoel

Candice Swanepoel Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için. Sizlerde Görüşleriniz ile katkıda bulunmak isterseniz yorumlarınızı bekliyoruz. 

Posted in Yabancı Ünlüler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir