Burak Yörük Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç? Nereli, Biyografisi

Burak Yörük Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç? Nereli, Biyografisi

Ünlü Tv oyuncularımızdan olan Burak Yörük kimdi,hayatı, Burak Yörük Dizileri, hakkında merak edilenleri bir araya derledik.

Burak Yörük İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Aktif oyunculuk kariyerini dizi oyuncusu olarak sürdüren henüz çok genç olmasına karşın başarılı projelerde yer alan Burak Yörük, oyunculuk yaşamına 7 yaşında iken adım atmış ve geride kalan süreç içerisinde önemli yapımlarda yer almıştır. Çok genç olmasının etkisi ile iyi bir oyunculuk eğitimi alma şansı yakalayan Burak Yörük, 26 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul – Şişli’de dünyaya gelmiştir.

Yaşamını İstanbul’da sürdüren, ilk, orta ve lise eğitimi sonrasında oyunculuk üzerine eğitim almaya başlayan Burak Yörük, ekranlardaki ilk deneyimini 2002 tarihinde yayınlanan Sırlar Dünyası – Sır Kapısı isimli yapım ile yaşamıştır. Bu yapımda bir çırak rolünü canlandıran Yörük, başarılı performansıyla beğeni toplamıştır.

Burak Yörük Kimdir? Kariyeri ve Hakkında Bilgi2002 yılında yayınlanan proje sonrasında eğitim çalışmalarına devam eden Burak Yörük, iki yıl sonra 2004 tarihinde Biz Boşanıyoruz isimli televizyon dizisinde Can can rolünü canlandırmıştır. 2005 tarihinde Perde isimli filmde dilenci çocuk rolüyle izleyici karşısına çıkan Yörük, bu rolü sonrasında tanınmaya başlamıştır.

Perde filmiyle aynı dönemde Şeytan dizisinde de yer alan Burak Yörük, uzun bir ara sonrasında eğitimiyle birlikte yeni bir projeye dahil olmuştur. Oyuncunun son dönemde yer aldığı yapımlar 20 Dakika ve Ben Onu Çok Sevdim dizileridir.

Burak Yörük Hakkında Kısa Notlar

Burak Yörük Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu Kaç? Nereli, Biyografisi

Burak Yörük Kaç Yaşındadır : 26 Mayıs 1995 doğumludur ve (Kasım 2016 itibarıyla) 21 yaşındadır

Burak Yörük Nereli : İstanbul

Burak Yörük Boyu Kaç : 1,81

Burak Yörük Kilosu : 77

Burak Yörük Göz Rengi Ne : Siyah

Burak Yörük Saç Rengi Ne: Kumral

Burak Yörük Eğitim Hayatı: 

Burak Yörük Mesleği:  Oyuncu

Burak Yörük Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

 

 

Posted in Yerli Ünlüler and tagged , , .

12 Comments

  1. İnanmayacaksınız belki ama az önce burak abi ile konuştum! Annesi güzellik salonunda çalışıyor beni onunla görüntülü konuşturdu!!! ALLAHIM!!! Ağlayacağım şuan!?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir