Burak Özçivit Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Burak Özçivit Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Ünlü Tv oyuncularımızdan olan Burak Özçivit kimdir, hayatı hakkında merak edilenleri bir araya derledik.

Burak Özçivit İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’da doğan Burak Özçivit, oyuncu ve manken olarak kariyerini sürdürmektedir. Oyuncu olmadan önce mankenlik yapan ve daha sonra diziler ile oyunculuk dünyasına adım atan Burak Özçivit, 2001 tarihinde Kazım İşmen Lisesinden mezun olmuştur.

Lise eğitiminden sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesine giren ve burada Fotoğrafçılık bölümünde okumaya başlayan Burak Özçivit, aslen Gaziantep’li olup 2006 yılında başladığı aktif kariyerini günümüzde de sürdürmektedir.

Burak Özçivit Kimdir? Kariyeri?

2003 tarihinde Best Model of Turkey yarışmasına katılan ve yarışmada gelecek vaat eden isimlerden biri olarak gösterilen – seçilen Burak Özçivit, yarışma sona erdikten sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Günümüzde mankenlik kariyerine ara veren Burak Özçivit, aktif yaşantısına oyuncu olarak devam etmektedir. 2005 tarihinde Best Model of Turkey yarışmasına tekrar katılan ve Best Model of Turkey seçilen Burak Özçivit, Best Model of World’de dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir.Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların modelliğini yapan hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok defileye katılan Burak Özçivit, Eksi 18 dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Bu dizide genç bir komiser olan Murat karakterine hayat veren Burak Özçivit, 2007 tarihinde vizyona giren Musallat filmi ile sinema dünyasına adım atmıştır. Musallat filminden sonra Zoraki Koca’da oynayan oyuncu 2008 tarihinde Baba Ocağı dizisinde Güven karakterini canlandırmıştır.

 

Küçük Sırlar dizisinde oynadığı dönemde Çetin karakterine hayat veren oyuncu 2011 – 2012 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterine hayat vermiştir. 2013 tarihinde Çalıkuşu dizisinde Kamuran rolüyle izleyici karşısına çıkan oyuncu dizide oynadığı Fahriye Evcen’le birlikte Aşk Sana Benzer isimli filmde kamera karşısına geçmiştir.

Burak Özçivit Hakkında Kısa Notlar

Burak Özçivit Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Burak Özçivit Nereli : İstanbul

Burak Özçivit Boyu Kaç : 1,84

Burak Özçivit Göz Rengi Ne : Kahverengi

Burak Özçivit Saç Rengi Ne: Siyah

Burak Özçivit Kilosu Kaç : 76

Burak Özçivit Kaç Yaşındadır : 24 Aralık 1984 doğumludur ve (Ekim 2016 itibarıyla) 32 yaşındadır

Burak Özçivit Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

 Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Manken Ve Modacılar and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir