Başak Dizer Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Başak Dizer Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Başak Dizer Kimdir ? Başak Dizer  Aslen Nerelidir, Kaç Yaşındadır, Başak Dizer Hayatı ve Biyografisi Başak Dizer  Hakkında Bilgileri sizlere vermek istiyoruz

Başak Dizer İle İlgili Bilgiler 

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kıvanç Tatlıtuğ ile olan evliliği sonrasında tanınmaya başlayan ancak evliliği öncesinde de hem Kıvanç Tatlıtuğ hem de önemli isimlerle çalışma şansı yakalayan Başak Dizer, 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. Göz önünde bir isim olmaması ve genellikle ekranda arka planda yer alması nedeniyle hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Dizer’in moda tasarımı ile ilgilendiği bilinmektedir.

Lise eğitimi sonrasında üniversite eğitimini İstanbul’da Mimar Sinan Üniversitesi Moda  – Tasarımı bölümünde tamamlayan Dizer, burada tamamladığı eğitimi sonrasında çeşitli çalışmalarda bulunmuş aynı zamanda bazı dizilerde de stil danışmanlığı yapmıştır.

Başak Dizer Kimdir? Kariyeri ve Hakkında Bilgi

 Kıvanç Tatlıtuğ ile ilk kez Aşk-ı Memnu dizisinin yayınladığı dönemde çalışan, bu dönemde dizi ve oyuncuların stil danışmanı olarak çalışmalarını sürdüren Başak Dizer, Mimar Sinan Üniversitesinde tamamladığı eğitimi dışında aynı zamanda yurt dışında da bazı eğitim çalışmalarına katılmış ve önemli bir gelişim kaydetmiştir.

Londra’da Central Saint Martins de moda eğitimi alan ve burada önemli bir deneyim kazanan Dizer, Vakko ve Vakkorama gibi markalarda baş tasarımcı asistanı olarak çalışmalarda bulunmuştur. Kıvanç Tatlıtuğ öncesinde ilk evliliğini Oren Fransez ile yapan Dizer’in, halen stil danışmanlığı üzerine çalışmalarına devam ettiği bilinmektedir.

Başak Dizer Hakkında Kısa Notlar

Başak Dizer Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

 

Başak Dizer Kaç Yaşındadır : 1986 doğumludur ve (Eylül 2016 itibarıyla) 30 yaşındadır

Başak Dizer Nereli :  İstanbul

Başak Dizer Boyu Kaç : 1,75

Başak Dizer Kilosu : 54

Başak Dizer Göz Rengi Ne : Siyah

Başak Dizer Saç Rengi Ne: Kumral

Başak Dizer Eğitim Hayatı: Mimar Sinan Üniversitesi Moda  – Tasarımı bölümü mezunu

Başak Dizer Mesleği:  Modacı

 

 

Hayati ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

 

Posted in Manken Ve Modacılar and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir