Aybüke Pusat Kimdir Boyu Yaşı Kilosu

Aybüke Pusat

Söz Dizisi Bahar Kimdir merak edenlere Bale üzerine eğitim aldıktan sonra kariyer hayatına dizi film oyunculuğunu da katan 2014 yılında Miss Turkey yarışmasında üçüncü olan yıldız Aybüke Pusat kimdir.

Aybüke Pusat İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

 

Aybüke Pusat, 25 Şubat 1995 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini bale üzerine alan Pusat, günümüzde oyunculuk kariyeri ile de göze çarpmaktadır.

15 Mayıs 2014’te yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında üçüncü olan Aybüke Pusat, aynı yıl düzenlenen Miss Earth Dünya güzellik yarışmasında Türkiye temsilcisi olarak gönderilecekti. Filipinler’de aynı yıl kasım ayında düzenlenecek olan Miss Earth Dünya Güzellik Yarışması’na oyunculuk kariyeri nedeni ile katılamamıştır. Ankara Devlet Konservatuarı’nda Bale bölümünden mezun olmuştur. Günümüzde Anadolu Üniversitesi’nde ikinci üniversite kapsamında İşletme bölümünde eğitim görmeye devam etmektedir.

Aybüke Pusat Kısaca Hayatı Ve Kariyeri21 yaşında olan Pusat, balerin olarak pek çok eserde yer almıştır. Bu eserlerden en önemlileri La Bayadere, Diana Et Fiction ile Fındıkkıran’dır. 2014 senesinde Elidor tarafından düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasında üçüncü olan Pusat, başarılı bir balerin olmasının yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. Medcezir adlı televizyon dizinde Elif rolünde oynamıştır. Halen daha O Hayat Benim adlı dizide Zeynep rolünü canlandırmaya devam etmektedir.

Hobileri arasında dans etmek, piyano çalmak ve bale yapmak bulunmaktadır. İyi seviyede İngilizce bilmektedir. 1.74 boyunda ve 48 kilodur. Instagram hesabında

Aybüke Pusat Dizileri

Aybüke Pusat, balerinliğinin yanında oyunculuk yapmaktadır. Aybüke Pusat’ın oynadığı diziler ve karakterler, 2014 ve 2015 yıllarında Medcezir dizinde Elif, 2015 yılında O Hayat Benim ve Beş Kardeş dizilerinde Zeynep şeklindedir. En son Star Tv Ekranlarında beğeniyle izlenilen Söz Dizisinde Rol Almaktadır.

Aybüke Pusat Hakkında Kısa Notlar

Aybüke Pusat Kimdir Boyu Yaşı Kilosu

Kaç Yaşındadır : 20 Mayıs 1995 doğumludur ve (Mayıs 2017 itibarıyla) 22 yaşındadır

Nereli : Ankara

Boyu Kaç : 1,72

Kilosu : 48

Göz Rengi NeKahverengi

Saç Rengi Ne: Siyah

Eğitim Hayatı: Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü Mezunu

Aybüke Pusat Mesleği:  Oyuncu

Posted in Yerli Ünlüler and tagged , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir