Asuman Krause Kimdir, Nereli, Hayatı, Boyu, Yaşı, Kilosu Nedir?

Asuman Krause Kimdir ? Asuman Krause Aslen Nerelidir, Kaç Yaşındadır, Asuman Krause Boyu Ne Kadardır Kısaca Hayatı ve Biyografisi Hakkında Bilgileri ve Asuman Krause Nereli sorusunun yanıtını sizlere vermek istiyoruz.

Asuman Krause İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

1 Mart 1976 tarihinde Almanya’da doğan Asuman Krause, manken, sunucu, oyuncu ve şarkıcı olarak Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biri olmuştur. 1998 tarihinde düzenlenen güzellik yarışmasında Türkiye ikinci güzeli olan Asuman Krause, son yıllarda daha çok sunucu yönü ile gündeme gelmektedir.

Aslen Adapazarlı bir anne ile Alman bir babanın kızı olarak dünyaya gelen Krause, Almanya’da temel eğitimini aldıktan sonra bir dönem Genç Milli Basketbol takımında da yer almıştır. Annesi ile henüz 17 yaşında iken Türkiye’ye gelen sunucu, aktif olarak Almanca, İngilizce, Fransızca ve Türkçe konuşabilmektedir.

Asuman Krause Kimdir? Kariyeri

1998 tarihinde Türkiye ikinci güzeli seçildikten sonra manken ve modellik kariyerine adım atan Asuman Krause, bir dönem bu kariyerini sürdürdükten sonra sunuculuğa adım atmış ve 2005 tarihinde Yaz Sabahı isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Aynı tarihlerde oyunculuk kariyerine adım attıktan sonra Sen Ne Dilersen Dile isimli sinema filminde kamera karşısına geçen Asuman Krause, Sonradan Görme isimli dizide Metin Şentürk ile kamera karşısına geçmiştir.Tiyatro Oyunculuğu da yapan No Savaş Yes Manken isimli tiyatro oyununda karşımıza çıkan oyuncu Kandemir Konuk’un İyi Aile Çocuğu isimli tiyatro oyununda başrol almıştır. 2006 tarihine kadar devam ettiği mankenlik kariyerini sonlandırdıktan sonra şarkıcılığa adım atmış ilk albümünü Çok Yalnızım ismi ile 2006 yılında yayınlamıştır.

asuman-krause-kimdir-hayati-ve-biyografisi

Mankenlik kariyerinden şarkıcılığa geçiş yaptıktan sonra bir dönem eleştirilse de çalışmaları ile beğeni toplamıştır. 2008 tarihinde ikinci albümü olan Kukla isimli çalışmasını yayınlayan Asuman Krause, 2009 yılına kadar Show TV ekranlarında yayınlanan Wipe Out isimli yarışma programını sunmuştur. Star Tv ekranlarında yayınlanan Fear Factor Extreme isimli programın sunuculuğunu da üstlenen Krause son olarak Var mısın Yok musun programını sunmuştur.

Asuman Krause Hakkında Kısa Notlar

Asuman Krause Nereli : Berlin / Almanya

Asuman Krause Boyu Kaç : 1,80

Asuman Krause Göz Rengi Ne : Kahverengi

Asuman Krause Saç Rengi Ne: Siyah

Asuman Krause Kilosu Kaç : 58

Asuman Krause Kaç Yaşındadır : 1 Mart 1976 doğumludur ve (Ekim 2015 itibarıyla) 39 yaşındadır

Asuman Krause Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Hayati ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Manken Ve Modacılar and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir