Almeda Abazi Kimdir? Hayatı Ve Biyografisi

Almeda Abazi Kimdir? Hayatı Ve Biyografisi

Ünlü Tv oyuncularımızdan olan Almeda Abazi kimdi,hayatı, Almeda Abazi Dizileri, hakkında merak edilenleri bir araya derledik.

Almeda Abazi İle İlgili Bilgiler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

13 Şubat 1992 tarihinde Tiran’da doğan Almeda Abazi, 2008 tarihinde düzenlenen Miss Globe Kâinat Güzeli yarışmasında birinci olmuş, hem ülkemizde hem de dünya genelinde tanınan isimlerden birisi haline gelmiştir.

Aktif olarak manken ve modellik yaptığını gördüğümüz Almeda Abazi, aynı zamanda oyunculuk dersleri alarak kariyerini bu yönde şekillendirmeyi amaçlamaktadır. İlk ve orta düzeyde eğitimini tamamladıktan sonra lise eğitimini almak üzere İstanbul’a gelen Abazi, burada Özel Tarhan Kolejini bitirmiştir.

Almeda Abazi Kimdir? Kariyeri

Lise eğitiminden sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Bilim – Sanat Akademisi Oyunculuk bölümüne giren ve burada eğitim alan ünlü oyuncu aktif oyunculuk eğitimine Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisi olarak devam etmektedir.Ülkemizde bu denli popüler olmasında katıldığı Survivor yarışmasının büyük bir etkisi bulunmaktadır. Ancak öncesinde Konak ve Show Business gibi filmlerde yer alan Almeda Abazi, TRT ekranlarında yayınlanmış olan Ayrılık isimli dizide de oyuncu olarak yer almıştır.

Dizi çalışmalarından sonra Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasına katılan Almeda Abazi, Yok Böyle Dans yarışmasında da yer almıştır. Oyunculuk kariyerinde Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Valeria karakteri ile adını duyuran oyuncu bir dönem TV8 ekranlarında yayınlanan Para Bende isimli programı Murat Ceylan ile birlikte sunmuştur.

2015 tarihinde tekrar düzenlenen TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star yarışmasına katılan Almeda Abazi, 2007 tarihinde Miss Tiran Güzeli seçildikten sonra 2008 tarihinde Miss Arnavutluk güzeli seçilmiş ve aynı tarihlerde Miss Globe’de kainat güzeli olmuştur. Aktif kariyerini daha çok oyunculuk yönüne aldığı eğitimler ile sürdüren Almeda Abazi, yakın tarihlerde yeni projelerde yer alması beklenen isimlerden birisi olup konservatuar ile birlikte aynı zamanda özel olarak aldığı oyunculuk eğitimleri ile kendini geliştirmeye devam ediyor.

Almeda Abazi Hakkında Kısa Notlar

Almeda Abazi Kimdir? Hayatı Ve Biyografisi

Almeda Abazi Nereli : Tiran/ Arnavutluk

Almeda Abazi Boyu Kaç : 1,72

Almeda Abazi Göz Rengi Ne : Kahverengi

Almeda Abazi Saç Rengi Ne: Siyah

Almeda Abazi Kilosu Kaç : 57

Almeda Abazi Kaç Yaşındadır : 13 Şubat 1992 doğumludur ve (Ekim 2016 itibarıyla) 24 yaşındadır

Almeda Abazi Hayatı İle İlgili Özet Bilgileri sizlere sunduk. Umarım Yararlı Olmuştur sizler için.

Hayati ve Biyografisi & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Posted in Manken Ve Modacılar and tagged , , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir